Hakkımızda

Vizyonumuz

Bölgede hayvancılığı en iyi şekilde ilerletmek, ülkemizin tarım ve hayvanlığına katkı sağlamak, ürettiğimiz sütlerimizi sağlıklı modern ve ekonomik koşullarda üreterek süt sektöründe giderek büyüyün dürüst, saygın, insan sağlığına önem veren lider üretici olmaktır.

Son derece hijyen bakımından sağlıklı olan tesislerimizde son model makine ve aksamıyla el değmeden sütlerimiz elde edilmekte ve halkımıza sağlıklı bir şekilde ulaştırılmak üzere ülkemizin sayılı markalarından olan bir kuruma test ve analizleri yapılarak teslim edilmektedir.

Ek-ta olarak ilk yılımızda yıllık 1.730.000 kg süt elde ederken bugün yıllık 12.500.000 kg ulaşmaktayız. Hedefimiz sağmal hayvan sayısını 3.500 baş yaparak hem istihdamı geliştirmek hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

İleriki yıllarda kullandığımız temiz ve sağlıklı sütümüzü değişik ürünler halinde mutfaklarınızın baş köşesinde bulacaksınız.

Misyonumuz

Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren kurumumuz hayvancılıkla ilgili yarım ürünlerini, barınaklarını modern koşullarda en yüksek verim almak için sürekli ilerleme, araştırma ve ilgili kurum ve kuruluşlara işbirliği içinde üretmektir.

Bölgemizde aynı alanlarla uğraşan üreticilere örnek ve destek olarak bu bölgedeki hayvancılığı ve tarımı geliştirip ekonomik yaşam koşullarının daha da geliştirilmesine katkı sağlamaktır.

Hayvancılıkla ilgili faaliyetleri daha da geliştirerek kaliteli bir büyükbaş hayvan ırkı geliştirilmesine yardımcı olmak ve bölgedeki üreticiler ile işbirliği içinde onlara örnek, yardımcı ve destek olmaktır.

Bölge üreticilerinin kendilerini daha da geliştirmesine destek olmak sütümüzü en modern ve kaliteli şekilde üreterek bölgemizde ki üreticilerin pazardaki saygın yerini almasını yemin etmektir.

Çiftlik olarak bölgenin ağaçlandırılması için şirketimiz tarafından 1500 adet çam fidanı dikilip titiz bir şekilde bakımı yapılarak bölgenin yeşillendirilmesi için çalışmaktayız.